Jeszcze dziś więcej EURO €...

20 -March -2018
Opieka Niemcy opiekunki i nauka niemieckiego PDF Print E-mail

Zakładamy, że każdy człowiek jest z natury uczciwy i prawdomówny, dlatego uważamy, że kluczem do dobrej współpracy między opiekunką, a firmą  jest podawanie rzetelnych i całościowych informacji  przy rozmowie z pracownikiem naszej firmy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Wszelkie informacje nie mające pokrycia w faktach działają tylko na niekorzyść opiekunki osoby starszej. Wcześniej lub później rzeczy te zostaną wychwycone i zweryfikowane, a podająca je może stracić wiarygodność w oczach firmy i u klienta.
Najczęściej opiekunki osób starszych zawyżają swoje umiejętności, doświadczenie lub znajomość języka niemieckiego w czasie rozmowy. Jest to jednak działanie bardzo krótkowzroczne, mające na celu uzyskanie przede wszystkim lepszych zarobków niż wynikające bezpośrednio z kwalifikacji.
Opiekunka powinna wiedzieć, że jeżeli uważa, że jej umiejętności są niewystarczające w jakiej konkretnej dziedzinie zawodowej jesteśmy po to aby pomóc, doradzić i wesprzeć, a nie dyskredytować. Opiekunka może poprosić o skierowanie na praktykę u nas w karku gdzie poszerzy swoje umiejętności manualne w zakresie opieki nad osobami starszymi oraz wiedzę praktyczną niemożliwą do zdobycia gdzie indziej niż u naszych partnerów.
Jeżeli opiekunka chciałaby podnieść poziom języka niemieckiego oferujemy kursy, które prowadzimy regularnie. Są to specjalistyczne kursy słownictwa z zakresu opieki nakierowane na przygotowanie do zawodu opiekunki.

 

Add comment

Możesz dodać swój komentarz. Prosimy o kulturalną i poprawną polszczyznę. Reklamowanie innych stron www i usług zabronione. Proszę w kolejności wpisać swoje imię, tytuł postu, jego treść, przepisać kod z obrazka na dole strony i wcisnąć Send.

Security code
Refresh

Wszelkie prawa zastrzeżone
opieka Niemcy, opiekunka osób starszych w Niemczech, praca opiekunka Niemcy, opieka nad osobami starszymi, opiekunki praca, praca Niemcy, opiekunka osoby starszej, kurs opiekun osób starszych, kurs opiekunka osoby starszej