Jeszcze dziś więcej EURO €...

18 -November -2017
Niemcy praca Specjalista instalacji 2 osoby (nieaktualne) PDF Print E-mail
NIEMCY SPECJALISTA INSTALACJI WODNO-GAZOWYCH

Miejsce zatrudnienia: okolice Hamburga

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem

Wynagrodzenie: 10-12 Euro/godz. brutto, do negocjacji

Rodzaj umowy: na czas nieokreślony, ubezpieczenie socjalne, zdrowotne i wypadkowe - zgodnie z obowiązującym prawem kraju zatrudnienia

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Dni i godziny pracy: pon-pt, pierwsza zmiana, min. 40 godz./tydzień, ewentualnie nadgodziny

Zakwaterowanie: zorganizowane i opłacone, dodatkowo opłacone wyżywienie

Kwalifikacje: doświadczenie w zawodzie

Znajomość języka niemieckiego: dobra (rozmowa przez telefon z pracodawcą)

Było to przykładowe ogłoszenie nie będące ofertą pracy w Niemczech. Prosimy na nie odpowiadać. Tu jest miejsce na twoją reklamę. Zareklamuj tu swoją ofertę pracy. Skontaktuj się z nami.

Add comment

Możesz dodać swój komentarz. Prosimy o kulturalną i poprawną polszczyznę. Reklamowanie innych stron www i usług zabronione. Proszę w kolejności wpisać swoje imię, tytuł postu, jego treść, przepisać kod z obrazka na dole strony i wcisnąć Send.

Security code
Refresh