Jeszcze dziś więcej EURO €...

20 -November -2017
Stolarz meblowy Niemcy Öhringen (nieaktualne) PDF Print E-mail
Stolarz meblowy Niemcy

Stanowisko: Stolarz meblowy  obsluga CNC
Miejsce zatrudnienia:  Öhringen
Zakres obowiązków:  stolarstwo meblowe, obsługa maszyn CNC mit Woodwop Steuerung/HOMAG
Wynagrodzenie: do negocjacji
Rodzaj umowy: bezterminowa, pracodawca chce po okresie próbnym zatrudnić pracownika na stale w firmie ? prosimy o zgłaszanie się wyłącznie osób zainteresowanych praca długoterminowa
Godziny pracy: min. 40 godz./tydzień
Zakwaterowanie: zorganizowane i opłacone przez nasza firmę
Kwalifikacje: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Znajomość języka niemieckiego: dobra (praca wyłącznie z klientami niemieckojęzycznymi)

Stolarz meblowy Niemcy praca

Niemcy praca Stolarz meblowy

Było to przykładowe ogłoszenie nie będące ofertą pracy w Niemczech. Prosimy na nie odpowiadać. Tu jest miejsce na twoją reklamę. Zareklamuj tu swoją ofertę pracy. Skontaktuj się z nami.

Add comment

Możesz dodać swój komentarz. Prosimy o kulturalną i poprawną polszczyznę. Reklamowanie innych stron www i usług zabronione. Proszę w kolejności wpisać swoje imię, tytuł postu, jego treść, przepisać kod z obrazka na dole strony i wcisnąć Send.

Security code
Refresh