Jeszcze dziś więcej EURO €...

21 -January -2018
Kierowca C+E do 40 ton Niemcy (nieaktualne) PDF Print E-mail
Kierowca C+E do 40 ton

Miejsce wykonywania pracy:  południowe Niemcy.

Znajomość języka: niemiecki lub angielski na dobrym poziomie.

Okres pracy: od zaraz.

Wynagrodzenie: wynagrodzenie miesięczne ok. 1300 E netto miesięcznie (przy 40 godz. pracy tygodniowo), za mieszkanie dopłata 12 E dziennie czyli 360 E miesięcznie dla każdego na mieszkanie.

System pracy: jazda po Niemczech, najczęściej w pobliżu miejsca zamieszkania. Czasami może zdarzyć się dalsza trasa ale bardzo rzadko.
Samochody do 40 ton. Towar to przesyłki pojedyncze. Trzeba pomóc przy załadowaniu i rozładowaniu, skontrolować ilość itp.


Było to przykładowe ogłoszenie nie będące ofertą pracy w Niemczech. Prosimy na nie odpowiadać. Tu jest miejsce na twoją reklamę. Zareklamuj tu swoją ofertę pracy. Skontaktuj się z nami.


 

Add comment

Możesz dodać swój komentarz. Prosimy o kulturalną i poprawną polszczyznę. Reklamowanie innych stron www i usług zabronione. Proszę w kolejności wpisać swoje imię, tytuł postu, jego treść, przepisać kod z obrazka na dole strony i wcisnąć Send.

Security code
Refresh

Wszelkie prawa zastrzeżone
opieka Niemcy, opiekunka osób starszych w Niemczech, praca opiekunka Niemcy, opieka nad osobami starszymi, opiekunki praca, praca Niemcy, opiekunka osoby starszej, kurs opiekun osób starszych, kurs opiekunka osoby starszej