Jeszcze dziś więcej EURO €...

21 -January -2018
Elektryk Niemcy praca dla 10 osób (nieaktualne) PDF Print E-mail

Elektryk

Miejsce wykonywania pracy: Niemcy, Stuttgart (okolice).

Pracodawca: renomowana firma o zasięgu globalnym, potrzebuje 10 elektryków.

Znajomość języka niemieckiego: wymagana, poziom dobry (praca w środowisku niemieckojęzycznym, bez tłumacza).

Okres pracy: od zaraz.

Rodzaj umowy: bezterminowa.

Pracodawca oferuje: umowę o pracę na czas nieokreślony, atrakcyjne wynagrodzenie, dodatek urlopowy i bożonarodzeniowy według obowiązujących stawek, zgodne z obowiązującymi przepisami ubezpieczenie: na wypadek bezrobocia, wypadku przy pracy, chorobowe oraz emerytalne, ubrania robocze, zorganizowany i opłacony nocleg przez cały okres zatrudnienia, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, odpowiedzialne i pełne wyzwań zadania, stanowiska pracy o niskim poziomie monotonii, przyjazną atmosferę w miejscu pracy, możliwość długoterminowej pracy w Niemczech.

Było to przykładowe ogłoszenie nie będące ofertą pracy w Niemczech. Prosimy na nie odpowiadać. Tu jest miejsce na twoją reklamę. Zareklamuj tu swoją ofertę pracy. Skontaktuj się z nami.


 

Add comment

Możesz dodać swój komentarz. Prosimy o kulturalną i poprawną polszczyznę. Reklamowanie innych stron www i usług zabronione. Proszę w kolejności wpisać swoje imię, tytuł postu, jego treść, przepisać kod z obrazka na dole strony i wcisnąć Send.

Security code
Refresh

Wszelkie prawa zastrzeżone
opieka Niemcy, opiekunka osób starszych w Niemczech, praca opiekunka Niemcy, opieka nad osobami starszymi, opiekunki praca, praca Niemcy, opiekunka osoby starszej, kurs opiekun osób starszych, kurs opiekunka osoby starszej